Witamina C dożylnie

W ramach naszej działalności oferujemy dożylne wlewy (kroplówki) z witaminy C (askorbinian sodu) w dużych dawkach : 15g i 25g.

Celem dożylnych wlewów jest:

  1. Ogólna poprawa stanu zdrowia. Osoby, które zażywały 1 gram witaminy C dziennie przez kilkanaście lat, miały o 40% niższe ryzyko śmierci niż osoby które zażywały 0.06-0.2 grama.
  2. Cofanie miażdżycy. Wg badaczy witamina C w dużych dawkach powoduje cofanie się niektórych procesów miażdżycowych.
  3. Znikają infekcje bakteryjne i choroby wirusowe. Tutaj witamina C potrafi zdziałać prawdziwe cuda. Znikają infekcje bakteryjne, z którymi antybiotyki nie mogły sobie poradzić przez całe lata.
  4. Wspomaganie regeneracji po chorobach - dla przykładu, bardzo duże dawki witaminy C (najlepiej podawanej dożylnie) regenerują naczynia krwionośnie zniszczone cukrzycą.
  5. Wspomaganie w przypadku nowotworów - jest bardzo dużo fachowej literatury wokół witaminy C jako terapii przeciwnowotworowej.

Witamina C (askorbinian sodu) dożylnie przy nowotworach:

Od czasu wstępnych badań Camerona i Paulinga zbadano i wyjaśniono dokładny mechanizm przeciwnowotworowy WITAMINY C. Biorąc pod uwagę różne jej funkcje w organizmie człowieka, w przypadku raka zidentyfikowano dwa różne sposoby jej działania.

Profilaktycznie ma działanie antyoksydacyjne, chroni strukturę komórkową i kluczowe jej funkcje. Zapobiega również powstawaniu niebezpiecznych związków rakotwórczych. Drugi mechanizm działania jest pro-utleniający, poprzez produkcję nadtlenku wodoru [woda utleniona], który z kolei selektywnie niszczy komórki nowotworowe.

Dawkowanie i sposób podawania wit. C jest konieczne do ustalenia przez lekarza. Aby osiągnąć wyższe poziomy anty-nowotworowe, wymagane sa dożylne dawki 15-25 gramów. Podawanie doustne jest niewystarczające ze względu na jej bardzo ograniczoną absorpcję w przewodzie pokarmowym. Witamina C jest potężnym antyoksydantem likwidując toksyny powstające z rozpadu nowotworu.

Wlewy z witaminy C
dożylne wlewy (kroplówki) z witaminy C

Profilaktycznie ma działanie antyoksydacyjne, chroni strukturę komórkową i kluczowe jej funkcje. Zapobiega również powstawaniu niebezpiecznych związków rakotwórczych.

Chelatacja
udrażnia i oczyszcza naczynia krwionośne

Kuracja usuwa wapń z blaszek miażdżycowych i "czyści" naczynia krwionośne ze złogów lipidowo – cholesterolowych

Kroplówki witaminowe
Kroplówka regenerująca / witaminowa

Głównym składnikiem są Witaminy z grupy B, które są składnikiem systemu enzymów odpowiedzialnych za wymianę kohlenhydratow, białka i tłuszczy